Čerpání a doprava betonu - amp build s.r.o.

Čerpání betonu

Čerpaní betonu, malty a samonivelačních hmot

Snadné a levné čerpání betonu

Nabízíme čerpání betonu jak v průmyslových, tak také na občanských stavbách, čerpadlo je také používáno při rekonstrukcích, lití železobetonu, monolitických konstrukcí, pilotů, základových desek, vodních děl apod.

Čerpání betonu v průmyslových i občanských stavbách

Čerpadla na samonivelační hmoty a omítky

Mobilní,

Vysoký výkon čerpání betonu

Čerpání betonu

Tlakové čerpadlo (pneumaticý dopravník) Brinkmann

Disponujeme moderním čerpadlem (pumpou) na potěrové betony značky Brinkmann se speciálním pneumatickým ovládáním, které je koncipováno pro pokládání potěrů, garantuje, že stroj má neustále k dispozici celkový výkon vzduchu a pracuje za konstantních otáček. Tlakové čerpadlo je určena na konvenční potěry, zavlhlé až tuhé plastické (cement, anhydrit), malta, půda, směs jílu a slámy nebo zrnitý sypký materiál.

 
Čerpání betonu

Stacionární pístové čeradlo REED

Stacionární pístové čerpadlo je nedocenitelný pomocník v rámci každého stavebního projektu. Naše zařízení umožňuje snadné a levnější čerpání betonu. Stacionární pístové čerpadlo REED je malé, ale má vynikající vlastnosti a to nízké dopravní náklady, velký dosah, plynulé čerpání betonu a jeho průběžné zpracování. Zařízení má výkon 2–20 m3/hod s kamenivem o maximální frakci 16mm, dosah až 350m horizontálně, až 130m vertikálně. Naším čerpadlem se dostanete všude.

 
Čerpání betonu

Čerpadlo na samonivelační hmoty a omítky

Čerpadlo na omítky a maltu a zároveň míchačka v jednom s integrovanou vodní pumpu. Patentovaný duální míchací princip a princip míchání „materiál do vody“, díky kterému je materiál lépe promíchaný, lépe se zpracovává a má větší vydatnost. Zpracovává volně ložený materiál, pytlovaný materiál nebo tekuté disperze. Toto čerpadlo je vhodné také pro samonivelační hmoty.

amp build s.r.o.

sídlo:
Královopolská 3203/56
616 00 Brno
Czech Republic

provozovna:
Palackého 834
769 01 Holešov

Czech Republic

Design a kód © 2019 wedipa.com, všechna práva vyhrazena ampbuild.cz